niedziela, 2 października 2011

MMKS pokonany w Ostrołęce

W meczu drugiej kolejki II ligi siatkarki MMKS przegrały z Eko Energia Nike Ostrołęka 0:3 (17:25, 32:34, 11:25). Przewaga gospodyń była wyraźna co pokazuje wynik pierwszego i trzeciego seta. Tylko w drugiej partii przegranej do 32 nasze siatkarki toczyły wyrównana walkę mając nawet kilka piłek setowych.
Porażka na pewno boli pomimo wyrównanej gry w dwóch pierwszych setach. Myślę, że nie czas na panikę tylko czas na przemyślenia. Pewne rzeczy ulegną zmianie, będziemy stawiać na zawodniczki, które w danej chwili będą w najlepszej formie a więc nikt nie ma patentu na granie w szóstce, i to na pewno się zmieni. Mam już pewne plany teraz czas na realizację tego na treningach. Na pewno w meczu z Ozorkowem zobaczymy inną szóstkę na boisku - dodał trener Krzysztof Psiurski.
Kolejnym przeciwnikiem naszych dziewczyn będzie ozorkowski UKS.